Tablet Samsung Galaxy A 10.1 SM-T580 czarny nowy

0000002681

Tablet Samsung Galaxy A 10.1 SM-T580 czarny nowy

Więcej szczegółów

1 049,00 PLN

1 149,00 PLN

-100,00 PLN

999,70 PLN za szt.

Więcej informacji

Nowy tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) T580

Procesor Samsung Exynos 7870 (8 x 1.6GHz)
2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci na dane
10.1" ekran w rozdzielczości 1920 x 1200
Aparat 8.0 Mpix - tył oraz 2.0 Mpix - przód
Łączność Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Funkcja Quick Connect oraz Side Sync 4:4
Android 6.0 Marshmallow

FunkcjeJeszcze większe bezpieczeństwo

Jeszcze większe bezpieczeństwo
Mobilna platforma Knox wspiera zabezpieczenia Androida tak, by tylko autoryzowane oprogramowanie miało dostęp do tableta, na którym przechowujesz tak wiele ważnych i osobistych informacji. Klucze do szyfrowania Twoich danych są zabezpieczone dzięki TrustZone, zaś monitoring odbywa się w czasie rzeczywistym. Zarządzanie aplikacjami jest również dostępne.
Większa wydajność
Większa wydajność
Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi (Exynos 7870) tablet, który działa z zawrotną prędkością to nie tylko marzenie. Często wykonujesz zadania zdalnie i w drodze? Bateria Tab A o pojemności 7300 mAh zapewni Ci dłuższy czas pracy bez potrzeby jej ładowania.
Realistyczny obraz
Realistyczny obraz
Oglądaj filmy i czytaj artykuły jeszcze wygodniej, z 10.1 calowym wyświetlaczem. Jego rozdzielczość o parametrach 1920 x 1200 zapewnia efekt realistycznego obrazu, dzięki czemu nawet graficy mogą pokazać swoje prace na tablecie.
Niezwykłej jakości aparat
Niezwykłej jakości aparat
Fotografuj ostre i jasne ujęcia dzięki tylnemu obiektywowi 8 Mpix. Jeśli chcesz nadać zdjęciom większego kontrastu i głębi, użyj trybu HDR w czasie rzeczywistym, nawet w gorszych warunkach oświetleniowych.
Więcej osób do zabawy
Więcej osób do zabawy
Tryb Multi-user pozwala spersonalizować ustawienia Tab A nawet dla ośmiu osób. Zmiana użytkownika jest niezwykle prosta, dzięki czemu każdy może cieszyć się własnymi aplikacjami i tłem wyświetlacza.
Personalizacja dla biznesowych użytkowników
Personalizacja dla biznesowych użytkowników
W każdej chwili możesz spersonalizować swojego Tab A używając trybu Kiosk oraz oprogramowania dostosowanego do Twoich potrzeb. Aplikacje będą włączały się o wyznaczonej przez Ciebie godzinie, a logo Twojej firmy pojawi się na wyświetlaczu.
Optymalizacja użytkowania
Optymalizacja użytkowania
Kontroluj ustawienia, zmień klucze oprogramowania, limituj użytkowanie tableta i wybieraj aplikacje, z których chcesz skorzystać. Do Tab A możesz również podłączyć ładowarkę USB, by automatycznie włączyć lub wyłączyć urządzenie.
Tablet wielozadaniowy
Tablet wielozadaniowy
Zsynchronizuj biznesowe maile i kalendarz prosto z komputera do Galaxy Tab A, dzięki funkcji EAS (Exchange ActiveSync). Poczujesz, że kierowanie zadaniami jest naprawdę proste.
Zarządzaj treściami i łącz urządzenia
Zarządzaj treściami i łącz urządzenia
Sprawdzaj dokumenty z Tab A na komputerze i łącz się z różnymi urządzeniami dzięki SideSync. Dzięki Quick Connect połączysz się również z telewizorem i projektorem, by w prosty sposób wyświetlać projekty na wszystkich biznesowych spotkaniach.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Napisz opinię